Nasza oferta to coś znacznie więcej niż tylko oferta artystyczna i handlowa...

Sękiewicz Beata

beata sekiewicz2Biogram:

Beata Sękiewicz, ur. w1989 roku w Częstochowie

Absolwentka Liceum Plastycznego im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie – specjalność: grafika użytkowa – formy wydawnicze.

Ukończyła Wydział Sztuki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie w 2014 roku obroniła dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. AJD Janusza Rafała Głowackiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, litografią oraz grafiką komputerową.

Uczestniczka kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych  w kraju i  za granicą. (Universität Koblenz-Landau – Niemcy, Art Fair – Shanghai, Rużomberok – Słowacja) oraz plenerów malarskich (m.in. III Międzynarodowy Plener Malarski Długoszowe Impresje, Kłobuck – Zawady, X Jubileuszowy Plener Artystyczny ISD Huta Częstochowa Artysta – iluzjonista Rzeczywistości, Częstochowa). Wyróżniona w I Ogólnopolskim Konkursie Malarskim SZANSA, Kraków 2012.

 

O moim malarstwie:

„Między tym co wiem a widzę”, tak w skrócie mogę opisać moje malarstwo. Ponieważ jest ono dla mnie codzienną pracą, inspiracje czerpię z tego co mnie otacza i czego doznaję w danej chwili. Każdy z obrazów to osobne opowiadanie. Z każdego też motywu, którym często jest prosty przedmiot pragnę wydobyć jak najwięcej. Czasem dany przedmiot, miejsce, zjawisko świetlne, na tyle silnie na mnie wpływa, że powracam do niego w kolejnych pracach. Nie są to  jednakże same portrety rzeczy czy miejsc. Początkowo owszem. Istnieje jakiś przedmiot
w przestrzeni, przez okno wpływa strumień światła, a na ścianie pojawiają się cienie. Wszystko to, to moje „wiem”. Tutaj właśnie rodzi się szereg pytań: jak wyrazić to co widzę, jakich środków użyć? Dlatego też „między” staje się dla mnie  najciekawszym etapem procesu twórczego. To badanie i odkrywanie oparte na obserwacji, która prowadzi do interpretacji.

 
Autor: Sękiewicz Beata
Wysokość (cm): 70
Szerokość (cm): 40
Rok powstania: 2014
Technika wykonania: olej na płótnie
70x40 cm, olej na płótnie, 2014
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Gdzie jesteśmy?

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas jeśli masz pytania.
Wpisz imię
Podaj numer telefonu
Wprowadź adres email Błędny adres email
Proszę, napisz wiadomość

Adres

ul. Dąbrowskiego 13/7a
42-200 Częstochowa

Email

kontakt@galeriakolory.pl
phu.artysta@gmail.com

Numer telefonu

+48 504 393 890
© 2021 www.galeriakolory.pl. All Rights Reserved.