galeria napis

 

Nasza oferta to coś znacznie więcej niż tylko oferta artystyczna i handlowa...

To szybki sposób na zmianę świata na taki, w którym pragniesz żyć, tworzyć,kochać, pracować i odpoczywać. To przygoda ze sztuką, której celem jest Twój sukces. To artystyczna inspiracja do Twojego rozwoju osobistego, estetycznego i finansowego, emocjonalnego i biznesowego. Inspirujące obrazy... Intrygujące rzeźby...Zmysłowa biżuteria...Profesjonalna oprawa...Wszystko to i wiele, wiele więcej w Galerii Trzy Kolory...

 
 

Desert

  

 Jesteśmy prawdziwi.

front

Istniejemy od stycznia 1993 roku.

Z pasją prowadzimy Galerię Sztuki Współczesnej Trzy Kolory w Częstochowie, ul.Dąbrowskiego 13/7a. Codziennie, z wyobraźnią i oddaniem, tworzymy klimatyczne miejsce, w którym nasi klienci, przyjaciele i artyści czują się wyjątkowo. Jesteś dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że tu jesteś, że jesteś razem z nami. Nasi klienci nam ufają. Większość z nich wraca do nas po raz kolejny. Wielu poleca nas swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym. Wszyscy znajdują w naszej Galerii Trzy Kolory o wiele więcej niż oczekiwali.

Hojnie, wraz ze współpracującymi z nami artystami, wspieramy akcje charytatywne (Bank Serc, Dar dla Najmniejszych, Yava). Pracujemy dla Ciebie, dla siebie, dla naszych dzieci, dla świata, aby był lepszy i piękniejszy... Pomagając Tobie, pomagamy sobie.

Wspólnie tworzymy świat wypełniony kolorami. Galeria Sztuki Współczesnej Trzy Kolory.

Zapraszamy!!! Odwiedź naszą Galerię. Zostań z nami!